Wyniki - Team M+M - Finały

Adaptive Men Adaptive Women Elite Men Elite Women Masters 35+ Men Masters 35+ Women Masters 40+ Men Open Men Open Women Team M+M

# Imię i nazwisko Nazwa drużyny Państwo 1. NPG Interval Fire by Fitness Club 24 2A. Big Balls by LUG Light Factory 2B. Big Balls by LUG Light Factory 3. Western by Ekantor.pl 4. SEMIFINAL Death Race by Hes 5. FINAL Escape from Zielona Góra town Punkty
1 Miłosz Staworzyński
Piotr Mielczarek
Genius Poland 3
CAP+107
3
259 razy
1
210 kg
4
319 razy
2
05:09
6
CAP+9
19
2 Maciej Laszczak
Wojciech Laszczak
CrossFit Brothers Poland 4
CAP+110
1
267 razy
5
202.5 kg
1
336 razy
10
06:08
3
CAP+1
24
3 Marcin Kopeć
Mateusz Zajączkowski
Team Progress Poland 2
CAP+95
4
255 razy
6
200 kg
3
322 razy
4
05:44
9
CAP+21
28
4 Damian Truchel
Bartek Więckowski
Eastside Brothers Poland 6
CAP+121
6
244 razy
1
210 kg
6
295 razy
8
05:59
12
CAP+40
39
5 Paweł Wensierski
Maciej Pośnik
UNBROKEN TEAM Poland 5
CAP+116
2
262 razy
6
200 kg
2
326 razy
6
05:47
18
CAP+44
39
6 Paweł Szamocki
Wojtek Sulima
Over The Top Poland 1
CAP+80
10
236 razy
4
205 kg
11
288 razy
16
07:00
15
CAP+41
57
7 Artur Chęciński
Przemysław Strumian
Progress CPM Team Poland 12
CAP+135
7
243 razy
1
210 kg
12
286 razy
18
07:08
24
CAP+173
74
8 Deniels Miltins
Reinis Garkalns
Crossfit Jugla Beasts Latvia 10
CAP+130
14
229 razy
6
200 kg
14
285 razy
14
06:29
21
CAP+49
79
9 Paweł Trachimowicz
Damian Świtliński
Rams & Papaj Poland 7
CAP+122
15
224 razy
12
190 kg
5
297 razy
20
07:47

131
10 Artur Kowalczyk
Artur Sosnowski
G99 Poland 15
CAP+143
12
235 razy
12
190 kg
8
294 razy
12
06:15

131
11 Grzegorz Twardoń
Adam Bartkowski
Iron Athletes Poland 8
CAP+124
4
255 razy
18
175 kg
9
292 razy
26
08:10

137
12 Adrian Janeczek
Rafał Sabanty
Progress Dream Team Poland 19
CAP+160
15
224 razy
6
200 kg
6
295 razy
22
07:49

140
13 Piotr Kaleta
Robert Kolera
CF Dekerta Poland 8
CAP+124
13
234 razy
12
190 kg
15
281 razy
24
07:55

144
14 Michal Szostak
Paweł Wojciechowski
Cf Lea Poland 11
CAP+134
10
236 razy
12
190 kg
12
286 razy
30
CAP+1

147
15 Aleksander Błoszyk
Marcel Adamski
Young Blood Poland 13
CAP+140
17
220 razy
17
180 kg
9
292 razy
28
08:35

156
16 Denis Jermak
Povilas Šilaika
Train for Burgers Lithuania 14
CAP+141
9
238 razy
16
185 kg
16
279 razy
32
CAP+4

159
17 Dominik Książkiewicz
Adam Kaczmarek
Lampart Poland 17
CAP+153
20
214 razy
6
200 kg
17
278 razy


180
18 Paweł Grześkowiak
Marcin Siejkowski
Grześkowiak Gym Poland 16
CAP+147
8
239 razy
23
140 kg
17
278 razy


184
19 Krzysztof Markuszewski
Maciej Kołek
Stajnia CrossFit Poland 18
CAP+158
18
218 razy
19
170 kg
20
275 razy


195
20 Vitalij Demjanovič
Ľubomír Kulig
Reds Crew Slovakia 19
CAP+160
19
217 razy
19
170 kg
19
276 razy


196
21 Dorian Fazekas
Istvan Novak
Wolves of Szeged Hungary 22
CAP+201
21
207 razy
11
195 kg
23
240 razy


197
22 Błażej Gąsior
Marcin Mróz
Progress Team Poland 21
CAP+183
22
188 razy
19
170 kg
21
270 razy


203
23 Jakub Rosiński
Kamil Wilczek
RW TEAM Poland 23
CAP+220
23
184 razy
22
160 kg
22
263 razy


210
24 Nikolay Trarov
Csató István
MCT Duo Hungary 24
CAP+640
24
0 razy
24
0 kg
24
0 razy


216