Wyniki - Elite Men - Kwalifikacje

Adaptive Men Adaptive Women Elite Men Elite Women Masters 35+ Men Masters 35+ Women Masters 40+ Men Open Men Open Women Team M+M

# Imię Nazwisko Państwo WOD Q 19.1 A WOD Q 19.1 B WOD Q 19.2 WOD Q 19.3 Punkty
1 Bronisław Olenkowicz Poland WC WC WC WC WC
2 Marcin Szybaj Poland WC WC WC WC WC
3 Bartosz Balcerowski Poland 5
2921 m
5
110 kg
3
04:53
2
04:09
15
4 Kamil Kozłowski Poland 13
2864 m
2
116 kg
4
04:58
10
05:04
29
5 Max Ziarkowski Poland 3
2946 m
11
105 kg
10
05:49
15
05:15
39
6 Maciej Kundzicz Poland 8
2902 m
10
106 kg
11
05:52
16
05:18
45
7 Przemysław Cudak Poland 26
2782 m
3
115 kg
5
05:01
12
05:11
46
8 Radosław Wręczycki Poland 24
2793 m
9
108 kg
2
04:36
12
05:11
47
9 Bartosz Jarzembowski Poland 14
2861 m
26
91 kg
7
05:24
1
03:55
48
10 Ariel Barwiński Poland 7
2903 m
34
00 kg
1
03:51
9
05:00
51
11 Kamil Wierzbicki Poland 3
2946 m
14
102.5 kg
13
05:53
23
05:43
53
12 Paweł Łukasiewicz Poland 19
2796 m
20
100 kg
8
05:47
6
04:41
53
13 Mariusz Suchy Poland 6
2904 m
3
115 kg
20
06:39
27
06:10
56
14 Marcin Leszkowicz Poland 15
2840 m
16
102 kg
6
05:20
19
05:33
56
15 MARIUSZ CIECHOCINSKI Poland 12
2870 m
20
100 kg
21
07:09
4
04:22
57
16 Kacper Samsonowski Poland 20
2795 m
20
100 kg
16
06:10
8
04:53
64
17 Jacek Lenard Poland 2
2981 m
18
101 kg
17
06:13
29
06:22
66
18 Marek Gruszka Poland 20
2795 m
30
85 kg
11
05:52
5
04:27
66
19 Dominik Kolera Poland 18
2826 m
28
90 kg
18
06:14
3
04:17
67
20 ADAM Goździk Poland 1
3002 m
20
100 kg
23
07:22
24
05:56
68
21 Adrian Juraś Poland 32
2723 m
5
110 kg
14
06:00
17
05:21
68
22 Marcin Krajnik Poland 15
2840 m
30
85 kg
19
06:24
7
04:42
71
23 Paweł Liszewsku Poland 11
2877 m
5
110 kg
28
07:59
30
06:29
74
24 Bartosz Cichy Poland 34
2666 m
11
105 kg
15
06:06
14
05:12
74
25 Tomasz Kosmol Poland 28
2772 m
28
90 kg
9
05:48
10
05:04
75
26 Mateusz Hakman Poland 25
2785 m
1
120 kg
34
CAP+27
18
05:27
78
27 Przemysław Śmietana Poland 17
2828 m
5
110 kg
29
08:06
28
06:20
79
28 Przemysław Zawadzki Poland 23
2794 m
18
101 kg
26
07:38
21
05:36
88
29 Edgars Reinholds Latvia 29
2767 m
14
102.5 kg
25
07:37
25
06:04
93
30 Mateusz Małolepszy Poland 27
2778 m
25
96 kg
22
07:13
20
05:34
94
31 Edgaras Kristapavičius Lithuania 20
2795 m
16
102 kg
27
07:44
32
07:03
95
32 Grzesiek Cerazy Poland 31
2729 m
20
100 kg
24
07:36
22
05:40
97
33 Pawel Murszewski Poland 30
2764 m
13
103 kg
30
08:12
31
06:54
104
34 Karel Novák Czech Republic 9
2896 m
32
81 kg
32
CAP+20
33
CAP+14
106
35 Oskar Traczyk Poland 10
2883 m
33
72.5 kg
32
CAP+20
34
CAP+34
109
36 Piotr Świerkocki Poland 33
2714 m
26
91 kg
31
08:39
26
06:05
116
37 Adrian Firek Poland



38 Tomasz Greczkowicz Poland



39 Adrian Kuczkowiak Poland



40 Michał Nosiadek Poland



41 Artur Sosnowski Poland



42 Ondřej Starosta Czech Republic



43 Sebastian Wdowiarz Poland



44 Maciej Wierzbowski Poland



* wynik nieoficjalny