Wyniki - Masters 35+ Men - Kwalifikacje

Adaptive Men Adaptive Women Elite Men Elite Women Masters 35+ Men Masters 35+ Women Masters 40+ Men Open Men Open Women Team M+M

# Imię Nazwisko Państwo WOD Q 19.1 A WOD Q 19.1 B WOD Q 19.2 WOD Q 19.3 Punkty
1 Łukasz Dabbachi Poland WC WC WC WC WC
2 Marcin Kalandyk Poland 2
2898 m
3
105 kg
3
04:22
18
05:35
26
3 Andrius Daskus Lithuania 5
2871 m
4
100 kg
5
04:35
15
05:29
29
4 Marcin Reus Poland 13
2753 m
12
85 kg
4
04:28
1
04:21
30
5 Michal Witulski Poland 1
2903 m
1
106 kg
8
05:01
21
05:41
31
6 Krzysztof Nikonowicz Poland 24
2650 m
1
106 kg
1
04:06
6
04:48
32
7 Łukasz Burnos Poland 8
2838 m
14
82.5 kg
9
05:04
2
04:29
33
8 Tomek Lenarciak Poland 12
2760 m
9
92.5 kg
2
04:16
12
05:09
35
9 Marcin Sieradzki Poland 11
2771 m
12
85 kg
10
05:11
5
04:40
38
10 Krzysztof Trzaska Poland 7
2841 m
20
72.5 kg
6
04:49
10
05:06
43
11 Tadas Gudziauskas Lithuania 6
2848 m
28
00 kg
7
04:57
4
04:32
45
12 Dawid Jagielski Poland 14
2734 m
10
92 kg
12
05:33
14
05:19
50
13 Paweł Binder Poland 21
2705 m
6
95 kg
16
05:58
12
05:09
55
14 Łukasz Frątczak Poland 8
2838 m
26
60 kg
14
05:45
8
04:54
56
15 Łukasz Tomaszewski Poland 3
2888 m
6
95 kg
23
08:03
25
06:02
57
16 Łukasz Kapela Poland 4
2874 m
15
82 kg
20
06:55
18
05:35
57
17 Paweł Grabinski Poland 20
2708 m
18
80 kg
13
05:41
9
05:02
60
18 Mariusz Michalski Poland 16
2725 m
22
70 kg
17
06:21
6
04:48
61
19 Łukasz Rychłowski Poland 26
2634 m
16
81 kg
18
06:22
3
04:31
63
20 Krzysztof Huterski Poland 22
2700 m
4
100 kg
21
07:23
16
05:33
63
21 Łukasz Janke Poland 10
2790 m
21
71 kg
24
08:17
16
05:33
71
22 Sylwester Olszewski Poland 19
2712 m
18
80 kg
15
05:48
20
05:39
72
23 Michał Piąstka Poland 15
2732 m
11
90 kg
28
CAP+63
22
05:51
76
24 Jacek Stasieluk Poland 28
2562 m
16
81 kg
11
05:30
22
05:51
77
25 Łukasz Surowiec Poland 25
2649 m
25
65 kg
19
06:31
10
05:06
79
26 Filip Dębniak Poland 23
2694 m
6
95 kg
25
08:19
27
06:55
81
27 Josef Růžička Czech Republic 17
2723 m
22
70 kg
22
07:41*
28
07:13
89
28 Wojciech Skarżyński Poland 18
2720 m
22
70 kg
26
08:29
24
05:56
90
29 Marcin Wenda Poland 27
2580 m
27
50 kg
27
09:33
26
06:15
107
30 Marek Borgman Poland



31 Tomasz Cegiel Poland



32 Tomasz Fiks Poland



33 Dariusz Jędrusek Poland



34 Rafał Kamiński Poland



35 Damian KoBielak Poland



36 Tomi Kuusela Finland



37 Paweł Remiszewski Poland



38 Daniel Sakra Poland



39 Piotr Teliszewski Poland



40 Tomasz Trociński Poland



41 Adam Włodkowski Poland



* wynik nieoficjalny